Zájmová činnost

Logopedickou prevenci realizujeme v průběhu celého dne - odbornou individuální péči provádí  pí. uč. Mgr. Dana Košťálová v rámci MŠ - po předchozím projednání s rodiči a po provedené depistáži dětí s vadami výslovnosti.

Ekologie je součástí každodenního pobytu venku, ale i přímé vzdělávací práce pedagoga, včetně některých akcí školy, které tyto prvky zahrnují (např. sběr papíru, PET lahví, péče o okolní živou i neživou přírodu, ŠvP,..)

Jsme zapojeni do projektu "Tonda Obal" - třídění odpadu

Na zahradě máme vyvýšený záhon, kde pěstujeme zeleninu a květiny, odpad ze zahrady kompostujeme.

Škola plavání a Sportík - byly zrušeny a peníze za neuskutečněné lekce Sportíku byly rodičům vráceny

Cvičení se Sokolíkem Pepíkem

Jsme zapojeni do projektu České obce sokolské "Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky"

Keramický kroužek  - zajišťujeme v odpoledních hodinách ve spolupráci s SCVČ Helceletova, kde mohou děti plně využít k rozvoji své zručnosti a tvořivosti veškeré vybavení.

V současné době pozastaven.

Spolupracujeme s organizací LEMUR, umožňujeme dětem účastnit se lyžařského výcviku, bruselení a inline bruslení v dopoledních hodinách.