domů o škole pro rodiče dokumenty fotogalerie

Poslední informace ze školní jídelny

Poslední informace ze školní kuchyně

 

  1. Strava dětí se platí na měsíc dopředu, tedy v lednu na měsíc únor atd. Strava se přihlašuje strávníkům vždy 10 tého v měsíci pokud je pracovním dnem. Přihlášením stravy na další měsíc se kredit, který je zobrazen v aplikaci, dostane do - konta. V tomto případě lze strávníkům stravu pouze odhlásit a nikoliv přihlásit. Program je takto nastavený pro všechny kategorie strávníků a není možné s parametry nastavení manipulovat.
  2. V programu je nastavené odhlašování stravy 1 den předem do 9.30 hodin, ale doporučuji nenechávat na poslední chvíli, může se stát, že už se do časového limitu nevejdete. Tento limit byl posunut z provozních důvodů, program musí vyhodnotit objednávky a následně odeslat emaily s přihlášenými strávníky.
  3. Pokud má někdo ještě problémy a nejde se mu přihlásit z mobilu do aplikace je možné používat i vstup ze stránek školní jídelny v sekci jídelníček. Pokud bude problém s přihlášením přetrvávat, prosím kontaktujte školní jídelnu do 25. 1. 2024 Na konci měsíce

    v době uzávěrky nebo na začátku února již tyto problémy řešit z časových důvodů nelze. 

 

 

                                                                 Přeji všem krásný zimní den a děkuji za pochopení.

                                                                 S pozdravem Renata Raffa – školní jídelna Pellicova

 

Vážení rodiče,

aplikace na stravné je již spuštěna.

Od 3.1. 2024 si již musíte dětem nahlašovat a odhlašovat stravu na webových stránkách 

https://strav.nasejidelna.cz/0344

 

Přihlašovací údaje jste  obdrželi.

Platbu na měsíc únor již převedete na účet nový:

19 - 5169850257 /0100

V případě, že na účtu dítěte nebude dostatečný obnos, aplikace vám nedovolí stravu přihlásit, případně vám ho zruší.

Hlídejte si proto prosím platby.

 

Stravné se od 1.1.2024 zvyšuje na :

50,- Kč = 2 svačiny +oběd

28,- Kč = pouze oběd

54,- Kč = 2 svačiny+ oběd - děti s odloženou docházkou

Předpis záloh stravného pro děti :

odhad 20 dnů x 50,- = 1 000,- Kč trvalý příkaz - minimum

odhad 20 dnů x 54,- = 1 080,- Kč trvalý příkaz - minimum